Зернові технології 2016

У період з 10 по 12 лютого 2016 у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася шоста міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології 2016», яка проходила сумісно з виставкою «Agro Animal Show 2016».

У період з 10 по 12 лютого 2016 у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася шоста міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології 2016», яка проходила сумісно з виставкою «Agro Animal Show 2016».

За словами учасників міжнародної виставки «Зернові технології», презентація компанії на стенді – іміджева складова, щоб і клієнти не забували, і від конкурентів не відставати. Яскравими декораціями, привабливими оформленнями представленої продукції та іншими елементами в цьому році намагалися відзначитися один від іншого. Компанія «Агрітема», крім цікавої презентації своїх препаратів на стенді, подбала про науково-практичну складову.

Так, в рамках виставки «Зернові технології 2016» провела захоплюючий семінар на тему «Технології вирощування сої з інокулянтами і біопрепаратами», спільно з компаніями «Адама Україна» і «Прогрейн Україна», де учасники отримали професійні поради і тільки кращі рішення для агробізнесу.

– Ми не стоїмо на місці, а постійно шукаємо кращі рішення для ефективного доопрацювання насіння. Щороку реєструємо в Україні нові препарати, – зазначила директор з розвитку ТОВ «Агрітема» Наталія Гордійчук. – Основні препарати компанії «Агрітема» – інокулянти для сої. Ми знаємо як в такий важкий для виробників цієї культури рік досягти успішних результатів. Тому спільно з нашими партнерами ділимося ефективними практичними порадами вирощування сої.

Так, провідний агроном компанії «Агрітема» Павло Волинецьпрезентував інноваційні рішення для вирощування сої.
– Наш новий продуктовий портфель допоможе отримати високі врожаї в різних природно-кліматичних умовах. На відміну від продукції конкурентів, до складу наших біопрепаратів для сої входять два високопродуктивних штами бактерій, – зазначив Павло Волинець.
 – Інокулянти АгріБактер і РізоФікс відрізняються від конкурентних більш раннім початком азотфиксації, кількістю, масою і розміщенням бульбочок на рослині, відповідно і врожайністю сої. Наші унікальні продукти – це додаткова цінність вашого бізнесу.

 У свою чергу, головний агроном компанії «Прогрейн Україна» Юрій Снісаренко розповів про вплив сортових особливостей і агротехніки на якісні показники сої, а продакт-менеджер ТОВ «Адама Україна» Роман Горбань поділився перспективними технологіями захисту сої. Успішне співробітництво з партнерами ще раз підкреслює, що діяльність компанії «Агрітема» спрямована на виключно якісне обслуговування кожного клієнта, забезпечення його кращими світовими новинками, які будуть сприяти його економічному зростанню і високої прибутковості.

За словами директора ТОВ «Агрітема» Ніни Зилюк, команда компанії гарантує високу якість продукції, своєчасні поставки замовлення, надає професійні консультації та надає індивідуальний підхід до кожного клієнта.