Зернові технології 2016

У період з 10 по 12 лютого 2016 у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася шоста міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології 2016», яка проходила сумісно з виставкою «Agro Animal Show 2016».

У період з 10 по 12 лютого 2016 у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася шоста міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології 2016», яка проходила сумісно з виставкою «Agro Animal Show 2016».

За словами учасників міжнародної виставки «Зернові технології», презентація компанії на стенді – іміджева складова, щоб і клієнти не забували, і від конкурентів не відставати. Яскравими декораціями, привабливими оформленнями представленої продукції та іншими елементами в цьому році намагалися відзначитися один від іншого. Компанія «Агрітема», крім цікавої презентації своїх препаратів на стенді, подбала про науково-практичну складову.

Так, в рамках виставки «Зернові технології 2016» провела захоплюючий семінар на тему «Технології вирощування сої з інокулянтами і біопрепаратами», спільно з компаніями «Адама Україна» і «Прогрейн Україна», де учасники отримали професійні поради і тільки кращі рішення для агробізнесу.

– Ми не стоїмо на місці, а постійно шукаємо кращі рішення для ефективного доопрацювання насіння. Щороку реєструємо в Україні нові препарати, – зазначила директор з розвитку ТОВ «Агрітема» Наталія Гордійчук. – Основні препарати компанії «Агрітема» – інокулянти для сої. Ми знаємо як в такий важкий для виробників цієї культури рік досягти успішних результатів. Тому спільно з нашими партнерами ділимося ефективними практичними порадами вирощування сої.

Так, провідний агроном компанії «Агрітема» Павло Волинецьпрезентував інноваційні рішення для вирощування сої.
– Наш новий продуктовий портфель допоможе отримати високі врожаї в різних природно-кліматичних умовах. На відміну від продукції конкурентів, до складу наших біопрепаратів для сої входять два високопродуктивних штами бактерій, – зазначив Павло Волинець.
 – Інокулянти АгріБактер і РізоФікс відрізняються від конкурентних більш раннім початком азотфиксації, кількістю, масою і розміщенням бульбочок на рослині, відповідно і врожайністю сої. Наші унікальні продукти – це додаткова цінність вашого бізнесу.

 У свою чергу, головний агроном компанії «Прогрейн Україна» Юрій Снісаренко розповів про вплив сортових особливостей і агротехніки на якісні показники сої, а продакт-менеджер ТОВ «Адама Україна» Роман Горбань поділився перспективними технологіями захисту сої. Успішне співробітництво з партнерами ще раз підкреслює, що діяльність компанії «Агрітема» спрямована на виключно якісне обслуговування кожного клієнта, забезпечення його кращими світовими новинками, які будуть сприяти його економічному зростанню і високої прибутковості.

За словами директора ТОВ «Агрітема» Ніни Зилюк, команда компанії гарантує високу якість продукції, своєчасні поставки замовлення, надає професійні консультації та надає індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Схожі новини

Кліматичні коливання не оминули Україну і в 2022 році: тепла зима, нестача вологи в ґрунті, мінлива весняна погода. Коли денна температура +15…+21°С зберігається кілька днів (що сприяє початку вегетації), а потім різко змінюється холодним фронтом з температурою вночі -5…-10°С. Все це може призвести до значної втрати врожаю. …

Картопля належить до культур, які мають неглибоку і не сильно розвинену кореневу систему, що обмежує її здатність поглинати поживні речовини. …

SEVITA GENETICS –  провідна насіннєва канадська компанія, яка спеціалізується на селекції та продажах високоврожайних та високо протеїнових сортів не ГМО сої. …

Радо запрошуємо вас  відвідати 21-23 лютого 2018 року  стенд  компанії Агрітема на виставці Зернові Технології 2018. …